december, 2017

This is a repeating event

2017thu07decallday2018sun11febVdovy S / SEKAL / SLAVÍK / SÝKORAVdovy S, Christine Sekal, Duňa Slavíková a Lenka Sýkorová(All Day) Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, Očkova 5, 413 01 Roudnice nad Labem Event Organized By: Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem Kraj:Ústecký krajOkres:Okres LitoměřiceObec:Roudnice nad Labem (okres Litoměřice)Základní výběr událostí:Výstavy Event TagsÚstecký kraj

Time

December 7 (Thursday) - February 11 (Sunday)

Location

Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem

Očkova 5, 413 01 Roudnice nad Labem

Event Details

Na výstavě Vdovy S v Galerii moderního umění v Roudnici nad Labem se setkáváme s díly tří umělců, Zbyňka Sekala, Otakara Slavíka a Zdeňka Sýkory. Díla těchto autorů jsou tentokrát představována jejich životními partnerkami, jejich vdovami. Jak je ve světě umění běžné, je autorovo dílo prezentováno s každým kurátorem jinak, odlišným výběrem, jinými náhledy, reflexemi a způsoby instalace, jako různé příběhy s roztroušenými figurami, které jsou poskládány dohromady s odlišnými záměry a strategiemi.

Vernisáž výstavy: 

  • 7. 12. 2017 v 17.00 hod. – Výstavu zahájí Duňa Slavíková, autorka výstavy Vdovy S, a Petra Mazáčová, kurátorka výstavy Jana Činčery, v hudebním programu vystoupí klavírista Jan Bartoš.

Otevřeno dle provozní doby.

 

Vstupné (odkaz na pořadatele akce)

Otevírací doba a vstupné

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *